Eredmények

KORÁBBI HUNGÁRIA KENDO KUPA BAJNOKAI

2019 - XXVII. Hungária Kendo Kupa

Gyerek egyéni

I. Eszter Mitók – Hara (Hungary)
II.Botond Molnár – Mushin (Hungary)
III.Jana Krstic – Beograd (Serbia)
Fs.: Csongor Molnár – Mushin (Hungary)
Fs.: Marcell Horváth – SZJKK (Hungary)

Mudan (dan nélküli)

I. Dániel Banai – Kenshikan (Austria)
II.Jakub Cerny – Sandomon (Czech Republic)
III.Ondrej Schröpfer – Sandomon (Czech Republic) / Philipp Plattner – Kendo Tirol (Austria)
Fs.:Gergely Molnár – SZJKK (Hungary)
Fs.: Tamás Bognár – Happu Fudo (Hungary)

Junior

I. Dániel Puszti – Harar (Hungary)
II.Vincent van Lindert -Bun Bu Itchi (Aruba)
III. Kristóf Olivér Horváth – SZJKK (Hungary) / Zsombor Élő -SZJKK (Hungary)
Fs.: Viktorinel Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
Fs.: Dániel Litkey -Budapest Főnix (Hungary)

Női

I. Tanja Greif – Shubukan (Slovenia)
II.Nikol Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
III. Biljana Stanojević – Beograd (Serbia) / Desislava Kasnakova – Musso (Bulgaria)
Fs.:Mariia Brozalevskaia – Katori (Russia)
Fs.: Luca Egle – Hara (Hungary)

Férfi

I. Tamás Komjáti – Harar (Hungary)
II. Milos Jovanovich -Beograd (Serbia)
III. Robert Janovský – Bunbun dojo (Czech Republic) / Uros Petrović – Beograd (Serbia)
Fs.: Stojan Savić – Beograd (Serbia)
Fs.: Krisztián Komjáti – Hara (Hungary)

Csapat

I. Hara Kendo Club (Hungary)
II. Happu Fudo (Hungary+Greece+Malta)
III.Kendo Beograd (Serbia) / Team “Talls” (International mix team)
Fs.:Kapnidis Panagiotis
Fs.: Hoang Anh Le

 Első helyezettMásodik helyezettHarmadik helyezettHarci szellem
Férfi egyéniBorna Ban - CroatiaSzegõfi Ákos - HungaryLuca Prayer- Austria
Andrej Milosevic - Serbia
Mariusz Wial - Poland
Joel Salmela - Finland
Vladimir Ogorodnikov - Russia
Maurycy Kaczor - Ireland
Női egyéniAlina Gdeczyk - PolandAshkhen Charkchyan - RussiaTanja Greif - Slovenia
Manuela Hoflehner - Austria
Konstantina Charbali - Greece
Maja Pantiæ - Serbia
Junior egyéniNemanja Sibinoviæ - SerbiaJakub Lohnický - Czech RepublicPuszti Dániel - HungaryHorváth Kristóf Olivér - Hungary
Dallos András - Hungary
CsapatTeam HungaryTeam PolandHA-MJKK - Hungary Serbia "A"Rafał Jaśtak - Poland
Kazuo Yamazaki - Sweden
Kasper Yearwood - Poland
Luca Prayer - Austria

2018 - XXVI. Hungária Kendo Kupa

 Első helyezettMásodik helyezettHarmadik helyezettHarci szellem
Férfi egyéniBorna Ban - CroatiaSzegõfi Ákos - HungaryLuca Prayer- Austria
Andrej Milosevic - Serbia
Mariusz Wial - Poland
Joel Salmela - Finland
Vladimir Ogorodnikov - Russia
Maurycy Kaczor - Ireland
Női egyéniAlina Gdeczyk - PolandAshkhen Charkchyan - RussiaTanja Greif - Slovenia
Manuela Hoflehner - Austria
Konstantina Charbali - Greece
Maja Pantiæ - Serbia
Junior egyéniNemanja Sibinoviæ - SerbiaJakub Lohnický - Czech RepublicPuszti Dániel - HungaryHorváth Kristóf Olivér - Hungary
Dallos András - Hungary
CsapatTeam HungaryTeam PolandHA-MJKK - Hungary Serbia "A"Rafał Jaśtak - Poland
Kazuo Yamazaki - Sweden
Kasper Yearwood - Poland
Luca Prayer - Austria

2017 - XXV. Hungária Kendo Kupa

Férfi:
Fs.: Ákos Szegőfi
Fs.: Bosak Krzysztof
3rd. place: Kasper Yearwood
3rd. place: Komjáti Krisztián
2nd. place Komjáti Tamás
1st. place: Tetsuyuki Okuzono

Női:
Fs.: Klaudia Halász
Fs.: Silanova Anastasia
3rd. place: Petia Kojouharova
3rd. place: Manuela Hoflehner
2nd. place Alina Gdeczyk
1st. place: Yokoo Dance

Junior:
Fs.: Eszter Mitók
Fs.: Aellita Bachina
3rd. place: Veronika Hausel
3rd. place:Armand Koós
2nd. place: Kornetov Konstantin
1st. place: Dániel Puszti

2016 - XXIV. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Aljosa Vuksanovic – Makoto (SRB)
Női egyéni:
Asteria Akila – Athens (GRE)
Csapat:
Ronin (GRE-POL)
Junior:
Puszti Dániel – MJKK (HUN)

Gyerek:
Lucie Hribova – Nozomi (CZE)
Szenior:
Mihai Dutescu – Ikada (ROM)
Gyerek:
Aleksa Jovanovic (Kaishin, Szerbia)
Kyu:
Matija Vesnic – Makoto (SRB)

2015 - XXIII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Jan Cílek (Sandomon, Csehország)
Női egyéni:
Jana Ziegelheimova (Bilinasandomon, Csehország)
Csapat:
Beograd, Szerbia
Junior:
Komjáti Tamás (MJKK, Magyarország)

Gyerek:
Konstantin Kornetov (Shiten, Oroszország)
Szenior:
Hans Peter Herr (Sud, Németország)
Kyu:
Aleksa Jovanovic (Kaishin, Szerbia)

2014 - XXII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Yamashita Kazuma (Tsukuba University, Japán)
Női egyéni:
Sasaki Nao (Tsukuba University, Japán)
Csapat:
Tsukuba University (Japán)
Junior:
Kirill Kremcheev (St. Petersburg, Oroszország)

Gyerek:
Gamauf Gergő (Budapest Fonix Kendo Club)
Szenior:
Bárány Tibor (Budapest Fonix Kendo Club)
Kyu:
Nikola Djuric (Makoto Kendo Club, Szerbia)

2013 - XXI. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Shinsuke Murakami WIENERKENDO (AU)
Női egyéni:
Bővíz Marina MJKK (HU)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Andrei Raicea KASHI (RO)
Gyerek:
Komjáti Tamás (HUN)
Kyu kategória:
Miodrag Dimic BEOGRAD (SE)

2012 - XX. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Murakami Raita (JP)
Női egyéni:
Yuri Murata (JP/CZ)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Valentin Chirea (RO)
Gyerek:
Komjáti Tamás (HUN)
Kyu kategória:
Aleksandar Novakovic (SRB)

2011 - XIX. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Király Norbert (HUN)
Női egyéni:
Bővíz Marina (HUN)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Komjáti Tamás (HUN)
Kyu kategória:
Milan Vidakovic (SRB)

2010 - XVIII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Gasparin Szabolcs (HUN)
Női egyéni:
Sabrina Kumpf (GER)
Csapat:
Hessen Kendo Klub (GER)

Junior:
Szegedi Patrik (HUN)
Gyerek:
Komjáti Tamás (HUN)
Kyu kategória:
Deák Dániel (HUN)

2009 - XVII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Király Norbert (HUN)
Női egyéni:
Towada (JPN)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Szegedi Patrik (HUN)
Kyu kategória:
Bobic (SER)

2008 - XVI. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Terunuma Naoki (ROM)
Női egyéni:
Sabrina Kumpf (GER)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Szemán Bence (HUN)
Kyu kategória:
Suba Gergely (HUN)

2007- XV. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Gasparin Szabolcs (HUN)
Női egyéni:
Király Barbara (HUN)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Tóth Bertalan (HUN)
Kyu Kategória:
Baris Gök (GER)

2006 - XIV. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Nakanishi (GER)
Női egyéni:
Yoko Dance (GER)
Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

Junior:
Suba Gergely (HUN)
Kyu/Shodan Kategória:
Alberti Péter (HUN)

2005 - XIII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Hans-Peter Herr (GER)
Női egyéni:
Yoko Dance (GER)

Csapat:
Budapest Főnix Kendo és Iaido Klub (HUN)

2003 - XII. Hungária Kendo Kup

Férfi egyéni:
Dubi Sándor (HUN)
Női egyéni:
Király Barbara (HUN)

Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

2002 - XI. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Honda Fuminori (CZE)
Női egyéni:
Kazuko Kumpf (GER)

Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

2001 - X. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Oishi Kazuhiro (JPN)
Női egyéni:
Mao Kimura (JPN)

Csapat:
Hamamatsu University Kendo Club (JPN)

2000 - IX. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Király Norbert (HUN)
Női egyéni:
Király Barbara (HUN)

Csapat:
Szigetközi Junior Kendo Klub (HUN)

1999 - VIII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Uchida Hiroaki (JPN)
Női egyéni:
Király Barbara (HUN)

Csapat:
Hamamatsu University Kendo Club (JPN)

1997 - VII. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Tani Kazuhiro (JPN)
Női egyéni:
Király Barbara (HUN)

Csapat:
Gifu University Kendo Club (JPN)

1995 - VI. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Habony Árpád (HUN)
Női egyéni:
Monika Kramer (GER)

Csapat:
Budapest Kendo és Iaido Klub (HUN)

1994 - V. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Illyés Miklós (HUN)

Csapat:
Köln Kendo Klub (GER)

1993 - IV. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Bárány Tibor (HUN)

Csapat:
French Kendo Federation (FRA)

1992 - III. Hungária Kendo Kupa

Férfi Egyéni:
Nagy László (HUN)

Csapat:
Budapest Kendo és Iaido Klub (HUN)

1991 - II. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Victorien Rabellino( FRA)

Csapat:
French Kendo Federation (FRA)

1990 - I. Hungária Kendo Kupa

Férfi egyéni:
Pasquale Scarcella (ITA)

Csapat:
Berlin Kendo Klub (GER)

2019 - 27rd Hungary Kendo Cup

1st day Individual category Childrens’

I. Eszter Mitók – Hara (Hungary)
II.Botond Molnár – Mushin (Hungary)
III.Jana Krstic – Beograd (Serbia)
Fs.: Csongor Molnár – Mushin (Hungary)
Fs.: Marcell Horváth – SZJKK (Hungary)

Mudan

I. Dániel Banai – Kenshikan (Austria)
II.Jakub Cerny – Sandomon (Czech Republic)
III.Ondrej Schröpfer – Sandomon (Czech Republic) / Philipp Plattner – Kendo Tirol (Austria)
Fs.:Gergely Molnár – SZJKK (Hungary)
Fs.: Tamás Bognár – Happu Fudo (Hungary)

Juniors’

I. Dániel Puszti – Harar (Hungary)
II.Vincent van Lindert -Bun Bu Itchi (Aruba)
III. Kristóf Olivér Horváth – SZJKK (Hungary) / Zsombor Élő -SZJKK (Hungary)
Fs.: Viktorinel Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
Fs.: Dániel Litkey -Budapest Főnix (Hungary)

Ladies’

I. Tanja Greif – Shubukan (Slovenia)
II.Nikol Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
III. Biljana Stanojević – Beograd (Serbia) / Desislava Kasnakova – Musso (Bulgaria)
Fs.:Mariia Brozalevskaia – Katori (Russia)
Fs.: Luca Egle – Hara (Hungary)

Men’s

I. Tamás Komjáti – Harar (Hungary)
II. Milos Jovanovich -Beograd (Serbia)
III. Robert Janovský – Bunbun dojo (Czech Republic) / Uros Petrović – Beograd (Serbia)
Fs.: Stojan Savić – Beograd (Serbia)
Fs.: Krisztián Komjáti – Hara (Hungary)

Team

I. Hara Kendo Club (Hungary)
II. Happu Fudo (Hungary+Greece+Malta)
III.Kendo Beograd (Serbia) / Team “Talls” (International mix team)
Fs.:Kapnidis Panagiotis
Fs.: Hoang Anh Le

 1st place2nd place3rd placefighting spirit
Men's IndividualBorna Ban - CroatiaSzegõfi Ákos - HungaryLuca Prayer- Austria
Andrej Milosevic - Serbia
Mariusz Wial - Poland
Joel Salmela - Finland
Vladimir Ogorodnikov - Russia
Maurycy Kaczor - Ireland
Women's individualAlina Gdeczyk - PolandAshkhen Charkchyan - RussiaTanja Greif - Slovenia
Manuela Hoflehner - Austria
Konstantina Charbali - Greece
Maja Pantiæ - Serbia
Junior individualNemanja Sibinoviæ - SerbiaJakub Lohnický - Czech RepublicPuszti Dániel - HungaryHorváth Kristóf Olivér - Hungary
Dallos András - Hungary
TeamTeam HungaryTeam PolandHA-MJKK - Hungary Serbia "A"Rafał Jaśtak - Poland
Kazuo Yamazaki - Sweden
Kasper Yearwood - Poland
Luca Prayer - Austria

2019 - 27rd Hungary Kendo Cup

1st day Individual category Childrens’

I. Eszter Mitók – Hara (Hungary)
II.Botond Molnár – Mushin (Hungary)
III.Jana Krstic – Beograd (Serbia)
Fs.: Csongor Molnár – Mushin (Hungary)
Fs.: Marcell Horváth – SZJKK (Hungary)

Mudan

I. Dániel Banai – Kenshikan (Austria)
II.Jakub Cerny – Sandomon (Czech Republic)
III.Ondrej Schröpfer – Sandomon (Czech Republic) / Philipp Plattner – Kendo Tirol (Austria)
Fs.:Gergely Molnár – SZJKK (Hungary)
Fs.: Tamás Bognár – Happu Fudo (Hungary)

Juniors’

I. Dániel Puszti – Harar (Hungary)
II.Vincent van Lindert -Bun Bu Itchi (Aruba)
III. Kristóf Olivér Horváth – SZJKK (Hungary) / Zsombor Élő -SZJKK (Hungary)
Fs.: Viktorinel Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
Fs.: Dániel Litkey -Budapest Főnix (Hungary)

Ladies’

I. Tanja Greif – Shubukan (Slovenia)
II.Nikol Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
III. Biljana Stanojević – Beograd (Serbia) / Desislava Kasnakova – Musso (Bulgaria)
Fs.:Mariia Brozalevskaia – Katori (Russia)
Fs.: Luca Egle – Hara (Hungary)

Men’s

I. Tamás Komjáti – Harar (Hungary)
II. Milos Jovanovich -Beograd (Serbia)
III. Robert Janovský – Bunbun dojo (Czech Republic) / Uros Petrović – Beograd (Serbia)
Fs.: Stojan Savić – Beograd (Serbia)
Fs.: Krisztián Komjáti – Hara (Hungary)

Team

I. Hara Kendo Club (Hungary)
II. Happu Fudo (Hungary+Greece+Malta)
III.Kendo Beograd (Serbia) / Team “Talls” (International mix team)
Fs.:Kapnidis Panagiotis
Fs.: Hoang Anh Le

 1st place2nd place3rd placefighting spirit
Men's IndividualBorna Ban - CroatiaSzegõfi Ákos - HungaryLuca Prayer- Austria
Andrej Milosevic - Serbia
Mariusz Wial - Poland
Joel Salmela - Finland
Vladimir Ogorodnikov - Russia
Maurycy Kaczor - Ireland
Women's individualAlina Gdeczyk - PolandAshkhen Charkchyan - RussiaTanja Greif - Slovenia
Manuela Hoflehner - Austria
Konstantina Charbali - Greece
Maja Pantiæ - Serbia
Junior individualNemanja Sibinoviæ - SerbiaJakub Lohnický - Czech RepublicPuszti Dániel - HungaryHorváth Kristóf Olivér - Hungary
Dallos András - Hungary
TeamTeam HungaryTeam PolandHA-MJKK - Hungary Serbia "A"Rafał Jaśtak - Poland
Kazuo Yamazaki - Sweden
Kasper Yearwood - Poland
Luca Prayer - Austria

2019 - 27rd Hungary Kendo Cup

1st day Individual category Childrens’

I. Eszter Mitók – Hara (Hungary)
II.Botond Molnár – Mushin (Hungary)
III.Jana Krstic – Beograd (Serbia)
Fs.: Csongor Molnár – Mushin (Hungary)
Fs.: Marcell Horváth – SZJKK (Hungary)

Mudan

I. Dániel Banai – Kenshikan (Austria)
II.Jakub Cerny – Sandomon (Czech Republic)
III.Ondrej Schröpfer – Sandomon (Czech Republic) / Philipp Plattner – Kendo Tirol (Austria)
Fs.:Gergely Molnár – SZJKK (Hungary)
Fs.: Tamás Bognár – Happu Fudo (Hungary)

Juniors’

I. Dániel Puszti – Harar (Hungary)
II.Vincent van Lindert -Bun Bu Itchi (Aruba)
III. Kristóf Olivér Horváth – SZJKK (Hungary) / Zsombor Élő -SZJKK (Hungary)
Fs.: Viktorinel Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
Fs.: Dániel Litkey -Budapest Főnix (Hungary)

Ladies’

I. Tanja Greif – Shubukan (Slovenia)
II.Nikol Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
III. Biljana Stanojević – Beograd (Serbia) / Desislava Kasnakova – Musso (Bulgaria)
Fs.:Mariia Brozalevskaia – Katori (Russia)
Fs.: Luca Egle – Hara (Hungary)

Men’s

I. Tamás Komjáti – Harar (Hungary)
II. Milos Jovanovich -Beograd (Serbia)
III. Robert Janovský – Bunbun dojo (Czech Republic) / Uros Petrović – Beograd (Serbia)
Fs.: Stojan Savić – Beograd (Serbia)
Fs.: Krisztián Komjáti – Hara (Hungary)

Team

I. Hara Kendo Club (Hungary)
II. Happu Fudo (Hungary+Greece+Malta)
III.Kendo Beograd (Serbia) / Team “Talls” (International mix team)
Fs.:Kapnidis Panagiotis
Fs.: Hoang Anh Le

 1st place2nd place3rd placefighting spirit
Men's IndividualBorna Ban - CroatiaSzegõfi Ákos - HungaryLuca Prayer- Austria
Andrej Milosevic - Serbia
Mariusz Wial - Poland
Joel Salmela - Finland
Vladimir Ogorodnikov - Russia
Maurycy Kaczor - Ireland
Women's individualAlina Gdeczyk - PolandAshkhen Charkchyan - RussiaTanja Greif - Slovenia
Manuela Hoflehner - Austria
Konstantina Charbali - Greece
Maja Pantiæ - Serbia
Junior individualNemanja Sibinoviæ - SerbiaJakub Lohnický - Czech RepublicPuszti Dániel - HungaryHorváth Kristóf Olivér - Hungary
Dallos András - Hungary
TeamTeam HungaryTeam PolandHA-MJKK - Hungary Serbia "A"Rafał Jaśtak - Poland
Kazuo Yamazaki - Sweden
Kasper Yearwood - Poland
Luca Prayer - Austria
1st day Individual category Childrens’

I. Eszter Mitók – Hara (Hungary)
II.Botond Molnár – Mushin (Hungary)
III.Jana Krstic – Beograd (Serbia)
Fs.: Csongor Molnár – Mushin (Hungary)
Fs.: Marcell Horváth – SZJKK (Hungary)

Mudan

I. Dániel Banai – Kenshikan (Austria)
II.Jakub Cerny – Sandomon (Czech Republic)
III.Ondrej Schröpfer – Sandomon (Czech Republic) / Philipp Plattner – Kendo Tirol (Austria)
Fs.:Gergely Molnár – SZJKK (Hungary)
Fs.: Tamás Bognár – Happu Fudo (Hungary)

Juniors’

I. Dániel Puszti – Harar (Hungary)
II.Vincent van Lindert -Bun Bu Itchi (Aruba)
III. Kristóf Olivér Horváth – SZJKK (Hungary) / Zsombor Élő -SZJKK (Hungary)
Fs.: Viktorinel Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
Fs.: Dániel Litkey -Budapest Főnix (Hungary)

2019 - 27rd Hungary Kendo Cup

1st day Individual category Childrens’

I. Eszter Mitók – Hara (Hungary)
II.Botond Molnár – Mushin (Hungary)
III.Jana Krstic – Beograd (Serbia)
Fs.: Csongor Molnár – Mushin (Hungary)
Fs.: Marcell Horváth – SZJKK (Hungary)

Mudan

I. Dániel Banai – Kenshikan (Austria)
II.Jakub Cerny – Sandomon (Czech Republic)
III.Ondrej Schröpfer – Sandomon (Czech Republic) / Philipp Plattner – Kendo Tirol (Austria)
Fs.:Gergely Molnár – SZJKK (Hungary)
Fs.: Tamás Bognár – Happu Fudo (Hungary)

Juniors’

I. Dániel Puszti – Harar (Hungary)
II.Vincent van Lindert -Bun Bu Itchi (Aruba)
III. Kristóf Olivér Horváth – SZJKK (Hungary) / Zsombor Élő -SZJKK (Hungary)
Fs.: Viktorinel Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
Fs.: Dániel Litkey -Budapest Főnix (Hungary)

Ladies’

I. Tanja Greif – Shubukan (Slovenia)
II.Nikol Eichlerova – Nozomi (Czech Republic)
III. Biljana Stanojević – Beograd (Serbia) / Desislava Kasnakova – Musso (Bulgaria)
Fs.:Mariia Brozalevskaia – Katori (Russia)
Fs.: Luca Egle – Hara (Hungary)

Men’s

I. Tamás Komjáti – Harar (Hungary)
II. Milos Jovanovich -Beograd (Serbia)
III. Robert Janovský – Bunbun dojo (Czech Republic) / Uros Petrović – Beograd (Serbia)
Fs.: Stojan Savić – Beograd (Serbia)
Fs.: Krisztián Komjáti – Hara (Hungary)

Team

I. Hara Kendo Club (Hungary)
II. Happu Fudo (Hungary+Greece+Malta)
III.Kendo Beograd (Serbia) / Team “Talls” (International mix team)
Fs.:Kapnidis Panagiotis
Fs.: Hoang Anh Le

 1st place2nd place3rd placefighting spirit
Men's IndividualBorna Ban - CroatiaSzegõfi Ákos - HungaryLuca Prayer- Austria
Andrej Milosevic - Serbia
Mariusz Wial - Poland
Joel Salmela - Finland
Vladimir Ogorodnikov - Russia
Maurycy Kaczor - Ireland
Women's individualAlina Gdeczyk - PolandAshkhen Charkchyan - RussiaTanja Greif - Slovenia
Manuela Hoflehner - Austria
Konstantina Charbali - Greece
Maja Pantiæ - Serbia
Junior individualNemanja Sibinoviæ - SerbiaJakub Lohnický - Czech RepublicPuszti Dániel - HungaryHorváth Kristóf Olivér - Hungary
Dallos András - Hungary
TeamTeam HungaryTeam PolandHA-MJKK - Hungary Serbia "A"Rafał Jaśtak - Poland
Kazuo Yamazaki - Sweden
Kasper Yearwood - Poland
Luca Prayer - Austria